Kazieczko vs Demenko KSW 74

Droga do KSW 74 – Wojciech Kazieczko i Eduard Demenko

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 września 2022

Dwóch młodych, lubiących kończyć pojedynki przed czasem zawodników spotka się w okrągłej klatce podczas gali KSW 74. 10 września Wojciech Kazieczko przywita w KSW pochodzącego z Ukrainy Eduarda Demenkę.

Bilety na KSW 74 już w sprzedaży na ebilet.pl.

Wojciech Kazieczko ma za sobą dwa zawodowe pojedynki i dwa zwycięstwa przed czasem. W profesjonalnym MMA zadebiutował w roku 2021 i wygrał przez techniczny nokaut już w drugiej minucie walki. Do KSW Wojtek wkroczył w kwietniu tego roku i podczas gali KSW 69 zmierzył się z Lubošem Lesákiem. Obaj panowie rozpoczęli ostrożnie swoje starcie wymieniając się pojedynczymi ciosami i kopnięciami. W pewnej chwili Kazieczko trafił jednak dobrze i mocno przyspieszył atakując kolejnymi ciosami. Po jednym z nich Czech przysiadł, ale walka toczyła się dalej. Kolejne uderzenia zakończył jednak bój i ponownie Kazieczko tryumfował już w drugiej minucie walki.

Wygrane w stójce i nokauty nie powinny jednak dziwić w przypadku Wojtka, który wszedł do świata MMA z uniwersum sportów uderzanych. W kickboxingu Kazieczko ma za sobą wiele walk amatorskich i siedem zwycięskich pojedynków na zawodowym ringu. Polak sześciokrotnie sięgał po tytuł mistrza Polski, jest brązowym medalistą mistrzostw świata oraz brązowym medalistą The World Games. W latach 2020 i 2021 Wojtek bił się też amatorsko na zawodach MMA i zbierał niezbędne szlify, aby móc spróbować swoich sił w profesjonalnych konfrontacjach.

Pełny artykuł jest dostępny pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/4124

Zostaw ocenę
0
0