romanowski vs kęsik ksw 74

Droga do KSW 74: Cezary Kęsik i Tomasz Romanowski

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 sierpnia 2022

Podczas gali KSW 74 dojdzie do starcia dwóch mocno bijących zawodników, którzy często kończą swoje boje nokautami. W Ostrowie Wielkopolskim Cezary Kęsik zmierzy się z Tomaszem Romanowskim.

Bilety na KSW 74 w sprzedaży na ebilet.pl.

Cezary Kęsik, numer pięć wśród najlepszych zawodników wagi średniej KSW, ostatni raz walczył podczas gali KSW 69. Panowie dali niesamowity pojedynek pełen mocnych i efektownych wymian w stójce. Pod koniec trzeciej rundy równie mocno konfrontowali się w parterze, a po jednym z uderzeń na głowie Pawła pojawiło się pokaźne rozcięcie. Obaj nieustępliwie parli do wygranej przed czasem, ale ostatecznie o zwycięstwie zadecydowali sędziowie i niejednogłośnie wskazali tryumfatorem Pawła Pawlaka.

Nie był to pierwszy raz kiedy Cezary Kęsik pokazał efektowne akcje i niesamowite serce do walki. Wcześniej zmierzył się z Marcinem Krakowiakiem i również dał świetny pojedynek. Tym razem jednak zakończył go nokautem i wyszedł z klatki jako zwycięzca. Starcie z Krakowiakiem zostało wybrane walką wieczoru, a zawodnicy nagrodzeni bonusami.

Pełny artykuł jest dostępny pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/4119

Zostaw ocenę
0
0