ksw 72 koziorzębski vs. meek

Droga do KSW 72: Koziorzębski i Meek

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 lipca 2022

Dwóch lubiących dawać efektowne boje zawodników spotka się w okrągłej klatce podczas gali KSW 72. W kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia dojdzie do konfrontacji Kacpra Koziorzębskiego z Emilem Meekiem.

Bilety na KSW 72 już w sprzedaży na ebilet.pl.

Kacper Koziorzębski ma za sobą cztery walki w organizacji KSW. W ostatnim pojedynku zmierzył się z Hubertem Szymajdą podczas styczniowej gali KSW 66. Panowie dali świetny bój, w którym dochodziło zarówno do mocnych wymian w stójce, ciekawych akcji w parterze, jak i zwrotów akcji. Ostatecznie w trakcie piętnastu minut boju żadnemu nie udało się skończyć rywala przed czasem, a sędziowie zwycięzcą wskazali Kacpra.

Koziorzębski wygraną nad Szymajdą przerwał serię dwóch porażek z rzędu, które zanotował w walce z Ionem Surdu i Marcinem Krakowiakiem. Przed tymi pojedynkami Kacper w pięknym stylu pokonał Adama Nidźwiedzia, którego rozbił w drugiej rundzie boju. Dla Kacpra był to debiut w organizacji KSW, do której wszedł będąc na fali czterech wygranych z rzędu.

Kacper Koziorzębski lubi walczyć w stójce i nie ukrywa, że właśnie w tej płaszczyźnie czuje się najlepiej. Przed nadchodzącym bojem z Meekiem zapowiada, że będzie to dla niego najpoważniejsze wyzwanie w dotychczasowej karierze.

Emil Meek przygodę z zawodowym MMA rozpoczął już w roku 2011, czyli o cztery lata wcześniej od Kacpra Koziorzębskiego. Dziś ma na swoim koncie piętnaście stoczonych pojedynków, czyli o trzy mniej od Polaka. Ostatecznie jednak dysponuje doświadczeniem wyniesionym z wielu krajów i największej organizacji MMA na świecie.

Pełny artykuł jest dostępny pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/4041

Zostaw ocenę
0
0