ksw 70 omielańczuk vs prasel

Droga do KSW 70: Ricardo Prasel i Daniel Omielańczuk

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 maja 2022

Drugą walką wieczoru gali KSW 70 będzie mocne starcie w wadze ciężkiej pomiędzy Ricardo Praselem i powracającym do organizacji Danielem Omielańczukiem.

Bilety na galę KSW 70 dostępne są w serwisie eBilet.pl.

Transmisję z gali KSW 70 w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie będzie można oglądać w serwisie Viaplay w ramach regularnej subskrypcji Viaplay Total. We wszystkich innych krajach, poza wymienionymi powyżej, transmisję z gali KSW 70 można oglądać w serwisie KSWTV.COM. Start wydarzenia o godzinie 19:00.

Ricardo Prasel zadebiutował w okrągłej klatce podczas gali KSW 68 i zmierzył się w niej z byłym pretendentem do pasa mistrzowskiego, Michałem Kitą. Brazylijczyk o niemieckich korzeniach w pierwszej rundzie boju był rozbijany przez Kitę potężnymi ciosami i łokciami. Okazało się jednak, że to za mało na niesamowicie wytrzymałego Prasela. Ricardo nie tylko przetrwał trudne chwili, ale w drugiej odsłonie walki przejął inicjatywę i sam rozbił Michała w parterze. Zwycięstwo to zagwarantowało mu wejście do rankingu najlepszych zawodników wagi ciężkiej KSW na miejsce trzecie.

Pełny artykuł jest dostępny pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3972

Zostaw ocenę
0
0