ksw 70 samociuk vs ugonoh 2

Droga do KSW 70: Marek Samociuk i Izu Ugonoh

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 maja 2022

Drugim wielkim rewanżem – po starciu Alberta Odzimkowskiego z Tommym Quinnem – który odbędzie się podczas gali KSW 70, będzie pojedynek Marka Samociuka z Izu Ugonohem.

Bilety na galę KSW 70 są już w sprzedaży w serwisie eBilet.pl.

Do pierwszego boju Marka Samociuka z Izu Ugonohem doszło w kwietniu 2021 roku podczas gali KSW 60. Dla Samociuka był to debiut w KSW, a dla Ugonoha pojedynek numer dwa. Starcie mocno rozpoczął Marek Samociuk, który błyskawicznie zaatakował zapaśniczo i próbował przewrócić Izu, ale ten dobrze bronił się przed obaleniem. Walka dalej toczyła się więc w klinczu pod siatką i tam Ugonoh nagle mocno zaatakował przeciwnika kolanem, po którym starcie trafiło na matę. Izu ruszył do ataku i brutalnie obijał Samociuka szukając skończenia przed czasem, ale ten przetrwał trudne chwile i nawet próbował poddać Ugonoha. Do drugiej odsłony boju Izu wyszedł potwornie zmęczony. Samociuk wykorzystał okazję, obalił rywala i już na macie rozbił go ciosami.

Warto przypomnieć, że Marek wszedł do walki z Izu dosłownie w ostatniej chwili za kontuzjowanego rywala i nie był to pierwszy taki przypadek w jego karierze. Zarówno do turnieju Wotore, w którym walczył na gołe pięści, jak i do walki na gali EFM Marek Samociuk wchodził w zastępstwie i w obu przypadkach wygrał.

Pełny artykuł jest dostępny poniżej:

https://www.kswmma.com/news/3961

Zostaw ocenę
0
0