ksw 70 erslan vs kijańczuk trailer

Droga do KSW 70: Ivan Erslan i Rafał Kijańczuk

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 maja 2022

Starcie w wadze półciężkiej pomiędzy Ivanem Erslanem i Rafałem Kijańczukiem może być jedną z tych walk, które rozstrzygną się już w pierwszych minutach pojedynku.

Bilety na galę KSW 70 dostępne są w serwisie eBilet.pl.

Podczas gali KSW 70 do okrągłej klatki powróci Ivan Erslan, były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi półciężkiej. Ivan ma za sobą trzy walki w organizacji KSW. Dwie z nich wygrał już w pierwszej rundzie, a w trzecim boju musiał uznać wyższość ówczesnego mistrza, Tomasza Narkuna. Dziś Erslan znajduje się na drugim miejscu rankingu wagi półciężkiej największej polskiej organizacji MMA i planuje ponownie spróbować podbić jej szczyt.

Erslan po raz ostatni walczył w klatce KSW w czerwcu 2021 roku. Zmierzył się wówczas z Przemysławem Mysialą. Od samego początku tego pojedynku obaj zawodnicy zafundowali sobie mocne stójkowe wymiany. Obaj też trafiali się coraz silniejszymi ciosami. W końcu Erslan wyprowadził uderzenie, po którym Mysiala znalazł się w tarapatach. Mimo iż Polak się jeszcze bronił, kolejne ciosy Ivana dokończyły dzieła zniszczenia, a sędzia zdecydował o przerwaniu walki.

Takie zakończenie boju nie jest niczym wyjątkowym w wykonaniu Ivana, który do tej pory aż osiem razy kończył swoich przeciwników w pierwszej rundzie. Niedługo po pokonaniu Mysiali, Ivan zawalczył w Chorwacji i dopisał do swojego rekordu kolejne pierwszorundowe zwycięstwo.

Pełny artykuł jest dostępny pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3966

Zostaw ocenę
0
0