KSW

Droga do KSW 67: Filip Pejić i Dawid Śmiełowski

Pinterest LinkedIn Tumblr

Starcie Filipa Pejicia z Dawidem Śmiełowskim na gali KSW 67 zapowiada się na niezwykle ciekawy, stójkowy bój zawodników lubiących nokautować swoich rywali.

Ostatnie bilety na KSW 67 dostępne na eBilet.pl.

Początkowo Dawid Śmiełowski, dla którego najbliższe starcie będzie debiutem w KSW, miał zmierzyć się w okrągłej klatce z Krzysztofem Klaczkiem, ale ten musiał wycofać się z pojedynku. W miejsce Krzysztofa wszedł dobrze znany fanom KSW Filip Pejić.

Pejić ostatni raz bił się na gali KSW 64 i przywitał wówczas w okrągłej klatce mistrza organizacji FEN i Babilon MMA, Daniela Rutkowskiego. Zawodnicy zaprezentowali w klatce świetne wymiany stójkowe, ale to Rutkowski trafił rywala wysokim kopnięciem na głowę nokautując go w drugiej odsłonie boju.

Dla Pejicia była to druga przegrana z rzędu. Niezależnie jednak czy Filip wygrywa czy przegrywa, jego walki zawsze gwarantują sporą dawkę emocji. W debiucie dla KSW otrzymał bonus za nokaut wieczoru na Filipie Wolańskim. Za starcie z Romanem Szymańskim został wyróżniony bonusem za walkę wieczoru. Podczas gali KSW 56 zafundował rywalowi jeden z najszybszych nokautów w historii organizacji – Sebastian Rajewski padł na deski w jedenastej sekundzie walki. Do tej pory tylko trzy starcia Filipa w karierze kończyły się decyzjami sędziów. Pejić ma koncie dziewięć zwycięstw w pierwszej rundzie i jest byłym mistrzem wagi piórkowej organizacji Final Fight Championship.

Teraz Pejić wejdzie do klatki, aby dopisać do swojego rekordu kolejną wygraną i powrócić na drogę zwycięstw.

Pełny artykuł znajdziecie pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3826

Komentowanie niedostępne