ksw 67 grzebyk bartosiński trailer

Droga do KSW 67: Andrzej Grzebyk i Adrian Bartosiński

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 lutego 2022

Dwóch czołowych zawodników wagi półśredniej, mających ambicje dojścia do walki o pas, zmierzy się podczas gali KSW 67. Naprzeciwko siebie w klatce stanie numer trzy i cztery rankingu wagi półśredniej, Andrzej Grzebyk i Adrian Bartosiński.

Ostatnia pula biletów w sprzedaży na eBilet.pl. Transmisję z gali KSW 67 w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Estonii, na Litwie i na Łotwie będzie można oglądać w serwisie Viaplay w ramach regularnej subskrypcji Viaplay Total. We wszystkich innych krajach, poza wymienionymi powyżej, transmisję z gali KSW 67 można oglądać w serwisie KSWTV.COM.

Andrzej Grzebyk ostatni raz walczył na gali KSW 62 i zmierzył się w boju z Mariusem Žaromskisem. Było to rewanżowe starcie za walkę z 2020 roku, kiedy to Andrzej, po tym jak złamał nogę w pojedynku, musiał uznać wyższość Mariusa w klatce. W drugim boju panowie postawili na mocną stójkę i przez cały czas szukali swojej szansy na zwycięstwo kopnięciami i ciosami. W pewnej chwili tę szansę znalazł Andrzej Grzebyk i znokautował Mariusa prawym prostym. Pojedynek zakończył się już w pierwszej rundzie.

Andrzej Grzebyk to były mistrz dwóch kategorii wagowych, średniej i półśredniej, organizacji FEN, który w 2020 roku zadebiutował w KSW. Po raz pierwszy do klatki największej europejskiej organizacji MMA wszedł podczas gali KSW 53 i w emocjonującym boju rozbił Tomasza Jakubca.

Wchodząc do KSW Andrzej był na fali ośmiu wygranych z rzędu. Do tej pory w całej karierze tylko trzy razy musiał pogodzić się z przegraną. Grzebyk słynie ze swojego widowiskowego stylu walki i nokautów, których zafundował rywalom już jedenaście.

Andrzej nie kryje swoich mistrzowskich ambicji, a na drodze do celu stoi mu teraz Adrian Bartosiński.

Pełny artykuł jest dostępny pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3838

Zostaw ocenę
0
0