KSW

Droga do KSW 65: Shamad Erzanukaev i Bartosz Rewera

Pinterest LinkedIn Tumblr

Starcia młodych, utalentowanych zawodników, którzy są na początku swojej drogi przez świata MMA na stałe wpisały się już w krajobraz prezentowany przez organizacją KSW. Podczas nadchodzącej gali KSW 65 dwóch zawodników rozpoczynających swoją zawodową przygodę zmierzy się w okrągłej klatce otwierając wydarzenie w Gliwicach.

Ostatnia pula biletów w sprzedaży na eBilet.pl. Wszystkie gale KSW od teraz można oglądać w Polsce jedynie na Viaplay. #MiastoGliwiceZaprasza

Dla Shamada Erzanukaeva  walka na gali KSW 65 będzie zawodowym debiutem. 20-latek trenujący na co dzień w WCA Fight Team planował taki krok już na początku roku, gdy dopisywał do swojego rekordu kolejne zwycięstwo na gali Armia Fight Night. Mówił wówczas, że jeśli wszystko dobrze się ułoży, pod koniec roku będzie chciał zacząć zawodową karierę. Jego plan zostanie więc zrealizowany.

Shamad Erzanukaev ma na swoim koncie dziesięć zwycięskich bojów w amatorskim i półzawodowym MMA. Bił się nie tylko na galach Armia Fight Night, ale również Carpathian Warriors czy Thunderstrike Fight League.

Gdy w roku 2016 Shamad wygrywał podczas gali Slava Republic 1, Łukasz Jurkowski, mówił o nim, że to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników jakich zna. Dziś również Mamed Khalidov jest zdania, że Shamad to talent, który w przyszłości może osiągnąć szczyty w świecie MMA.

Pełny artykuł pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3719

Comments are closed.