KSW

Droga do KSW 64 – Albert Odzimkowski i Jason Radcliffe

Pinterest LinkedIn Tumblr

Starcie Alberta Odzimkowskiego z Jasonem Radcliffe’em zapowiada się na efektowny bój dwóch zawodników lubiących dawać mocne walki. Ich starcia rzadko kończą się decyzjami sędziowskimi.

Bilety na galę KSW 64 już w sprzedaży na eBilet.pl

Albert Odzimkowski wejdzie do okrągłej klatki po raz trzeci i będzie chciał się odbić po dwóch przegranych w KSW. Debiutując pod skrzydłami największej polskiej organizacji zawalczył na gali KSW 52 i zmierzył się z Michałem Michalskim. Samo starcie było niezwykle efektowne i pasjonujące, ale Albert musiał uznać w nim wyższość rywala. Obaj zawodnicy zostali natomiast wyróżnieni bonusem za walkę wieczoru.

W drugim pojedynku dla KSW Albert zmierzył się z debiutującym w klatce KSW Christianem Eckerlinem. W pierwszych dwóch rundach boju Polak udanie przenosił walkę do parteru i w tej płaszczyźnie starał się utrzymać pojedynek, Niemiec natomiast atakował w stójce. W trzeciej odsłonie walki Eckerlin zdecydowanie przejął inicjatywę i mocno punktował Polaka ciosami w stójce i ostatecznie to przeważyło szalę zwycięstwa na jego stronę. 

Albert nie kryje, że nie były zadowolony z decyzji sędziów punktowych i uważa, że wygrał pojedynek z Eckerlinem. Teraz nastawia się więc na twardy bój, w którym nie pozostawi żadnych wątpliwości co do wyniku.

Pełny artykuł pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3682

Comments are closed.