KSW

Droga do KSW 63 – Emilia Czerwińska i Weronika Eszer

Pinterest LinkedIn Tumblr

Drugim pojedynkiem z udziałem kobiet w trakcie gali KSW 63 będzie starcie utytułowanej kickboxerki Emilii Czerwińskiej z wywodzącą się z judo Weroniką Eszer. Dla obu zawodniczek walka na KSW 63 będzie debiutem w okrągłej klatce i debiutem w zawodowym MMA.

Bilety na galę KSW 63, która odbędzie się w ATM Studio w Warszawie, są już w sprzedaży w serwisie eBilet.pl.

Emilia Czerwińska szykuje się do zawodowego debiutu w świecie MMA od półtora roku. W tym czasie nie tylko jednak trenowała, ale również walczyła na amatorskich zawodach mieszanych sztuk walki i brała udział w starciach grapplingowych. Emilia podchodzi do MMA bardzo ambitnie i chce w nim sięgać po najwyższe laury.

Emilia ma za sobą wiele lat treningów i walk w ringu. Dwa razy wywalczyła tytuł zawodowej mistrzyni świata w K-1. W tej samej formule zdobyła międzynarodowe mistrzostwo Polski. Była też zawodową mistrzynią Polski w formule full contact. Na ringach amatorskich dziewięć razy wywalczyła tytuł mistrzyni Polski i zdobyła wiele innych trofeów. Łącznie stoczyła ponad dwieście pojedynków w kickboxingu.

Jakiś czas temu Emilia doszła do wniosku, że w kickboxingu osiągnęła wszystko, co miałam do osiągnięcia. Uznała więc, że trzeba iść dalej, spróbować czegoś nowego i dalej się rozwijać. Czerwińska nie kryje też swoich ambicji mistrzowskich i liczy na to, że za jakiś czas stanie do walki o pas KSW.

Pełny artykuł pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3640

Comments are closed.