KSW

Droga do KSW 62 – Szymon Kołecki i Akop Szostak

Pinterest LinkedIn Tumblr

Szymon Kołecki i Akop Szostak nie kryją, że za sobą nie przepadają. Podczas gali KSW 62 słowne utarczki między zawodnikami znajdą swój finał w okrągłej klatce.

Wydarzenie będzie można zobaczyć w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie oraz sieciach kablowych, a także na KSWTV.com i Ipla.tv. Transmisja z gali rozpocznie się o godzinie 20:00.

Starcie pomiędzy Szymonem Kołecki i Akopem Szostakiem wzbudza wiele emocji. Panowie nie pałają do siebie sympatią i planują udowodnić sobie coś w klatce. Szymon Kołecki nie kryje, że nie widzi dla siebie innej możliwości jak wygrana, ale chociaż początkowo nastawiał się na szybki nokaut, teraz chce wywierać na rywalu ciągłą presję i dominować nad nim na macie. Jeśli w trakcie walki pojawi się możliwość znokautowania Akopa, wykorzysta ją, ale nie będzie na siłę szukał szybkiego skończenia boju.

Szymon Kołecki ostatni raz walczył w styczniu podczas gali KSW 58. Jego starcie z Martinem Zawadą było jedną z najważniejszych atrakcji tej gali. Obaj zawodnicy wrócili do klatki po dłuższej przerwie od startów i obaj przygotowali na walkę zupełnie inny plan. Zawada postawił na stójkę, a Kołecki na starcie w parterze. Początkowo wydawało się, że to założenia Martina są skuteczniej realizowane, ale z każdą minutą walki to Szymon Kołecki lepiej wdrażał w życie swoją strategię i ostatecznie wygrał całą walkę na punkty. Dla Szymona był to poważny sportowy krok wprzód, Martin Zawada dysponował bowiem znacznie większym doświadczeniem w klatce.

Dalsza część artykułu pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3608

Comments are closed.