KSW

Droga do KSW 62 – Michał Michalski i Adrian Bartosiński

Pinterest LinkedIn Tumblr

Nadchodzące starcie Michała Michalskiego z Adrianem Bartosińkim może być jednym z bardziej efektownych bojów gali KSW 62. Obaj zawodnicy rzadko kończą swoje pojedynki na pełnym dystansie, a nokauty są ich znakiem rozpoznawczym.

Wydarzenie będzie można zobaczyć w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie oraz sieciach kablowych, a także na KSWTV.com i Ipla.tv. Transmisja z gali rozpocznie się o godzinie 20:00.

Michalski po raz ostatni walczył w styczniu na gali KSW 58. Zmierzył się wówczas z Aleksandarem Rakasem. Zawodnicy od początku starcia zafundowali sobie ostre wymiany w stójce. W jednej z nich Rakas przyjął mocny cios, po którym starcie trafiło do parteru, a tam Polak dokończył dzieła zniszczenia wygrywając walkę przed czasem.

Nie był to jedyny nokaut jaki Michalski zafundował rywalowi w ostatnim czasie. Wcześniej, wraz z Albertem Odzimkowskim zaprezentował fantastyczną wojnę w klatce. Michalski w tym brutalnym boju rozbił debiutującego w KSW Odzimkowskiego i zanotował kolejne zwycięstwo przed czasem.

Przed pojedynkiem z Albertem Michał zmierzył się z Savo Laziciem. Polak przetrwał mocny początkowy atak rywala, by później zdecydowanie przejąć inicjatywę w starciu i ostatecznie w drugiej rundzie znokautować Lazicia potężnym ciosem podbródkowym.

Pełny artykuł pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3602

Comments are closed.