Sobiech Kaczmarczyk

Droga do KSW 60 – Michał Sobiech i Patryk Kaczmarczyk

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 kwietnia 2021

Podczas gali KSW 60 dwóch młodych, niepokonanych zawodników zderzy się z sobą w okrągłej klatce organizacji. Dla Patryka Kaczmarczyka i Michała Sobiecha będzie to jednocześnie debiut w KSW.

Sprzedaż dostępów do wydarzenia w serwisie KSWTV.com.

Dla Michała Sobiecha będzie to drugie podejście do walki w klatce KSW. Za pierwszym razem Michał miał stoczyć pojedynek na gali KSW 56 i zawalczyć z Sebastianem Rajewskim. Ostatecznie jednak kontuzja uniemożliwiła mu pojawienie się podczas listopadowego wydarzenia.

Michał swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął będąc nastolatkiem. Jego pierwszy, krótki kontakt z matą wiązał się z kickboxingiem. Po tym jak w KSW zadebiutował Mariusz Pudzianowski, a popularność MMA zaczęła rosnąć, Sobiech zainteresował się tą dyscypliną sportu. Trenował ucząc się w liceum, a po przeniesieniu się na studia do Krakowa dołączył do Szkoły Walki Drwala. W trakcie studiów zaczął walczyć amatorsko. W końcu też na stałe zadomowił się w klubie DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała.

Po kilku latach walczenia w amatorstwie Michał zdecydował się na wejście do zawodowego świata MMA. Do tej pory stoczył trzy pojedynki i żadnego nie przegrał.

Pełny artykuł dostępny pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3515

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments