ksw 60 koziorzębski surdu

Droga do KSW 60 – Kacper Koziorzębski i Ion Surdu

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 kwietnia 2021

Podczas gali KSW 60 do klatki powróci Kacper Koziorzębski i zmierzy się w niej z Ionem Surdu. Walka odbędzie się w umownym limicie 80 kilogramów.

Sprzedaż dostępów do wydarzenia w serwisie KSWTV.com.

Kacper Koziorzębski w pięknym stylu zadebiutował w organizacji KSW mierząc się z Adamem Niedźwiedziem na gali KSW 54. W trakcie walki świetnie wykorzystał swoje umiejętności stójkowe potężnie okopując lewą łydkę rywala, co spowodowało, że w drugiej rundzie Adam Niedźwiedź miał coraz większe problemy z nogą, aż po upadnięciu na matę nie dał rady już wstać.

W kolejnej walce Kacper zmierzył się z Marcinem Krakowiakiem i wspólnie z nim zaprezentował kibicom prawdziwą wojnę w klatce. Obaj zawodnicy wykazali się niebywałą wolą walki i determinacją, ale ostatecznie w trzeciej rundzie pojedynku Koziorzębski musiał uznać wyższość Krakowiaka. Bój ten został wybrany walką wieczoru gali KSW 57.

Ostatnia przegrana Kacpra była jego pierwszą od roku 2017 i przerwała serię pięciu zwycięstw z rzędu. Koziorzębski będzie chciał się więc odbić o porażce i wrócić na drogę zwycięstw. Na początku swojej kariery przeżył już podobny moment. Pierwsze dwie zawodowe walki wygrał przed czasem przez nokauty. W dwóch kolejnych bojach musiał natomiast uznać wyższość rywali. Szybko jednak się odbudował i cztery kolejne pojedynki zakończyły się dla niego wygranymi, co otworzyło mu drzwi do organizacji KSW.

Dalsza część artykułu pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3512

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments