KSW

Droga do KSW 53 – Artur Sowiński i Gracjan Szadziński

Pinterest LinkedIn Tumblr

Odwołanie zaplanowanej na marzec gali KSW 53: Fight Code przyniosło zupełnie nową kartę walk nadchodzącego wydarzenia KSW 53: Reborn. Niektórzy zawodnicy pozostali jednak w zestawieniach, ale zmienili im się rywale. Tak jest w przypadku Gracjana Szadzińskiego, który w marcu miał walczyć z Bartłomiejem Koperą, a teraz zmierzy się z byłym mistrzem wagi piórkowej, Arturem Sowińskim.

Klatkowe doświadczenie w nadchodzącym boju będzie zdecydowanie leżało po stronie Sowińskiego, który ma już na swoim koncie ponad trzydzieści zawodowych walk. Szadziński bił się do tej pory jedenaście razy, ale jego historia w sportach walki jest bardzo bogata, bo wcześniej toczył boje również w kickboxingu i boksie.

Sowiński stawia w nadchodzącym starciu na wszechstronność i jest pewny swego, a nawet zapowiada skończenie rywala przed czasem. Świetne zakończenie ostatniej walki w KSW na pewno dodało Arturowi wiatru w żagle. Podczas gali KSW 52 Polak szybko i w pięknym stylu znokautował Viniciusa Bohrera. Dzięki temu odbił się po wcześniejszej przegranej z rąk Normana Parke’a. Wcześniejsze pojedynki Sowińskiego układały się dla niego w kratkę. Przegrał z Parnasse, Erbstem i Wrzoskiem, a wygrał z Chlewickim i Szymuszowskim.

https://www.kswmma.com/news/3226

Comments are closed.