Droga do KSW 52 – Karolina Owczarz i Aleksandra Rola

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 listopada 2019

Nadchodzące starcie kobiet na gali KSW 52 już dziś niesie z sobą ogromną dawkę emocji. Karolina Owczarz i Aleksandra Rola nie ukrywają, delikatnie rzecz ujmując, obopólnej niechęci. Panie nie szczędzą sobie więc uszczypliwości, ale ostatecznie to w klatce KSW, podczas zbliżającej się gali w Gliwicach, rozwiążą swoje animozje. 

Historia pojedynku Karoliny Owczarz z Aleksandrą Rolą jest bardzo długa. Najpierw zawodniczki miały zawalczyć podczas marcowej gali KSW 47. Niestety wówczas kontuzja Roli pokrzyżowała te plany i Karolina Owczarz ostatecznie biła się z Martą Chojnoską. Pojedynek po raz drugi miał zostać zestawiony na jubileuszowej gali KSW 50. Tym razem jednak to Karolina Owczarz musiała się z niego wycofać ze względów zdrowotnych, a Aleksandra Rola zawalczyła z Irlandką Cathrine Costigan. Koniec roku i gala KSW 52 niosą z sobą trzecią próbę konfrontacji pani i tym razem wszystko wskazuje na to, że zawodniczki wreszcie zderzą się w okrągłej klatce.

e

Karolina Owczarz zadebiutowała w organizacji KSW w marcu roku 2018. Był to również jej debiut w zawodowym MMA. W pierwszej walce zmierzyła się z doświadczoną stójkowiczką, Pauliną Raszewską i chociaż sama Owczarz również wywodzi się ze sportów uderzanych, w klatce KSW zaprezentowała swoje umiejętności parterowe i poddała rywalkę.

Dalszy ciąg artykułu:

http://www.kswmma.com/indexn.php?s=news&newsID=3130&droga-do-ksw-52-#8211;-karolina-owczarz-i-aleksandra-rola

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments