Dricus Du Plessis wspomina treningi z Israelem Adesanyą sprzed dekady: „Poniewierałem nim”

S
0
Opublikowano: 28 czerwca 2023

Israel Adesanya wyznał niedawno, że trenował swego czasu z Dricusem Du Plessisem. Afrykaner, który w przyszłym tygodniu na UFC 290 może zapewnić sobie title shota, zdradził więcej szczegółów ze sparingów.

-> Oglądaj walkę Du Plessis vs Whittaker na żywo! <-

„The Last Stylebender” ponownie zajął tron kategorii średniej UFC po tym, jak odzyskał pas w rewanżowej walce z Alexem Pereirą. Wciąż nie wiadomo, kto będzie pierwszym rywalem w drugim panowaniu Nigeryjczyka, ale odpowiedź na to pytanie poznamy w przyszłym tygodniu. Podczas UFC 290 były champion KSW Dricus Du Plessis w eliminatorze do title shota zmierzy się z Robertem Whittakerem.

Adesannya nie ukrywa, że wolałby, gdyby to Afrykaner zwyciężył. Nie widzi mu się trylogia z Australijczykiem, którego już dwukrotnie pokonywał, a „Stillknocks” zadziałał mu na nerwy swoimi niedawnymi wypowiedziami.

Israel zdradził w jednym z wywiadów, że przed blisko 10 laty trenował wspólnie z Dricusem w Tiger Muay Thai Phuket. Du Plessis został o to zapytany w rozmowie z The Schmo i zdradził więcej szczegółów z tamtego okresu:

„Ćwiczyliśmy razem w Tajlandii. Miałem wtedy chyba jakieś 19 lat, a on już miał kilka walk w MMA w swoim rekordzie. Mój wynosił wtedy jakieś 3-0. Mówił w tamtym wywiadzie, że pokonywałem go w grapplingu i ma 100% racji – poniewierałem go w trakcie tych sesji.”

„Ale nie zrobiliśmy razem ani jednej rundy w stójce, ani jednej. Chciał w ten sposób wyjść z twarzą, mówiąc 'w sparingu stójkowym ja wygrałem’. Ale takiej sesji nie było, ani jednej. Robiliśmy razem grappling i zapasy, ale nigdy stójki. To coś, co by się raczej zapamiętało…”

UFC 290: Du Plessis vs Whittaker – Kursy bukmacherskie

Całą kartę walk UFC 290 możecie obstawić na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Puszczając dowolny kupon, na jakąkolwiek stawkę uzyskacie dostęp do Fortuna TV, gdzie całą gala będzie transmitowana za darmo!

Nowi użytkownicy mogą liczyć na fenomenalną ofertę powitalną. Za rejestrację otrzymają darmowe 20 zł i dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu. Co więcej trzy pierwsze zakłady, kolejno za 100, 200 i 300 zł, obstawią BEZ RYZYKA! To znaczy, że w przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci środki na konto.

-> Graj z Fortuną i oglądaj UFC na żywo!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments