dricus du plessis przestrzega adesanyę wniosę do octagonu chaos

Dricus du Plessis przestrzega Adesanyę: „Mówi, że odzyskał spokój, ja wniosę do octagonu chaos”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 lipca 2024

Dricus du Plessis zasugerował, że Israel Adesanya może mieć spore problemy na UFC 305. Zdaniem mistrza jego przeciwnik zrobił sobie zbyt długą przerwę.

Israel Adesanya po utracie mistrzowskiego pasa postanowił odrobinę odpocząć od sportu. Były mistrz UFC w kategorii średniej przyznał, że główną przyczyną gorszych wyników w octagonie były problemy mentalne, a nie umiejętności sportowe. 35-letni „The Last Stylebender” nie walczył zatem od września 2023 roku.

Dricus Du Plessis zwrócił uwagę na tak długi okres rozbratu z klatką. 30-latek z Pretorii wywalczył tytuł mistrzowski w trakcie nieobecności Adesanyi i liczył na to, że przyjdzie mu się z nim zmierzyć wcześniej. Ostatecznie jednak zawodnicy staną do boju 17 sierpnia na gali UFC 305 w Perth.

Du Plessis wypowiedział się na ten temat w rozmowie z Hello Sport. Afrykaner zaznaczył, że jeśli Izzy poczuje się zbyt komfortowo to będzie miał spory problem w octagonie.

– Przerwa od startów może być dobra, ale różnie z tym bywa. Gdy okazuje się, że jesteś w miejscu i sytuacji, w której zaczynasz czuć się zbyt komfortowo, a on mówi, że odzyskał spokój, to może okazać się, że znalazłeś się z niebezpiecznym położeniu, bo ten sport jest chaosem, a to przeciwieństwo spokoju. Może więc mieć problem, bo ja wniosę do octagonu chaos.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments