Dricus du Plessis UFC

Dricus Du Plessis głośno wyraził swe niezadowolenie: „Zapaśnik otwiera główną kartę, a ja wygrywam bonusy i…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 marca 2023

Dricus Du Plessis jest kolejnym z zawodników, którzy głośno wyrazili swe niezadowolenie z tego w jaki sposób organizacja UFC zaczyna zestawiać pojedynki w głównej karcie walk. Afrykaner dołączył zatem do Chrisa Curtisa, który w ostatnim czasie był srogo wkurzony na przedstawicieli najlepszej ligi MMA na świecie.

Dricus du Plessis zmierzy się na gali UFC 285 z Derekiem Brunsonem. Zestawienie w kategorii średniej znalazło się w karcie wstępnej gali. Zamiast tej walki do main cardu wrzucono bowiem pojedynek Bo Nickala z Jamiem Pickettem. Dla amerykańskiego zapaśnika będzie to debiut w UFC, oraz dopiero czwarta zawodowa walka w MMA.

Sytuacja jest tutaj zatem bardzo podobna do tej, którą opisywaliśmy niedawno, gdy Chris Curtis był wściekły z faktu, że Raul Rosas Jr. mający na swoim koncie 1 pojedynek w UFC znalazł się w głównej karcie walk gali UFC 286. Więcej na ten temat tutaj. Chris Curtis wściekły: „To jest kompletnie pop*erdolone. Wypadłem z głównej karty przez jakiegoś dzieciaka!”

Oto co Du Plessis powiedział na temat zaistniałej sytuacji:

„On otwiera główną kartę jako zapaśnik… na koniec dnia może w pewnym momencie jak będę kiedyś walczył o pas mistrzowski to wystawicie mnie w karcie przedwstępnej? W zasadzie za każdy występ w octagonie wygrywam bonusy i daję świetne walki, a oni wystawiają mnie do karty wstępnej. Dobra niech będzie po prostu dawajcie mi kolejne pojedynki, a ja będę je wygrywał, po to tu jestem. Zamierzam wygrywać, zdobyć pas, później go bronić, później chciałbym przejść do kategorii wyżej, to tyle, taki mam plan chciałbym zostać najlepszym średnim w historii UFC. Musisz postawić sobie poprzeczkę wysoko w przeciwnym wypadku niczego w życiu nie osiągniesz.”

Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej promocji bukmachera, przygotowanej specjalnie z okazji występu Mateusza Gamrota na gali UFC 285.

200 zł za zwycięstwo Mateusza Gamrota

Specjalna promocję na niedzielną walkę Mateusza Gamrota na gali UFC 285. Tym razem Polak zmierzy się z Jalinem Turnerem. Za wytypowanie zwycięstwa Gamrota do zdobycia jest 200 zł bonusu.

Szczegóły poniżej: 


Odbierz bonus tutaj


1. W dniach 01-05.03.2023 do momentu rozpoczęcia walki Mateusz Gamrot vs Jalin Turner zarejestruj konto w Fortunie.
2. Wpłać na swoje konto w Fortunie minimum 30 zł
3. Zagraj pierwszy kupon SOLO na wygraną Mateusza Gamrota z oferty przedmeczowej za co najmniej 2 zł brutto . Tylko pierwszy zakład jest brany pod uwagę.
4. Jeżeli kupon, który postawiłeś na wygraną Gamrota okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł
5. Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą, bez kursu minimalnego

Konto w eFortuna.pl założysz tutaj w 30 sekund. Za samą rejestrację zgarniesz też dodatkowo 200 zł i 3 zakłady bez ryzyka – łącznie do 600 zł.

WAŻNE! Pamiętaj, że galę UFC 285 w całości za darmo obejrzysz właśnie na stronie legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl – wystarczy założyć konto.

Jak wyglądają kursy bukmacherskie na walkę Gamrot vs Turner?

Zostaw ocenę
0
0