Dricus Du Plessis docenił dokonania conora mcgregora

Dricus Du Plessis docenił dokonania Conora McGregora

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 maja 2024

Dricus Du Plessis udzielił bardzo interesującej wypowiedzi na temat Conora McGregora. Afrykaner docenił wpływ Irlandczyka na popularyzację MMA.

Dricus Du Plessis to aktualny mistrz organizacji UFC w kategorii średniej. Conor McGregor jest byłym podwójnym mistrzem najlepszej ligi MMA na świecie.

Du Plessis w podcaście „The Sias du Plessis Show” wypowiedział się pozytywnie na temat Irlandczyka. Afrykaner uważa, że McGregor mocno wpłynął na popularyzację sportu. Zdaniem Du Plessisa zawodnicy powinni być Irlandczykowi wdzięczni za to co zrobił dla MMA.

– Wszystkiego czego dotknie zamienia się w złoto. Jest legendą MMA, przez to czego dokonał w tym sporcie. Odmienił ten sport, sprawił, że stał się popularny. Dzięki Conorowi MMA jest teraz w mainstreamie.

– Mogę zrozumieć, że niektórzy nie lubią jego osobowości, nie miałem okazji go bliżej poznać, ale spotkałem go w przeszłości. Nawet jeśli go nie lubisz to nie możesz lekceważyć tego co zrobił dla sportu. Każdy zawodnik powinien mu podziękować, bo według mnie zawdzięczamy mu podwyżki w wypłatach. Zwiększył świadomość przeciętnego człowieka o MMA. Conor McGregor może być najbardziej popularną osobą na tej planecie.

Dricus Du Plessis domaga się od organizacji UFC ogłoszenia jego kolejnej walki. Według niepotwierdzonych jeszcze informacji Afrykaner ma wrócić do octagonu w sierpniu na UFC 305 w Australii.

Conor McGregor powróci do octagonu UFC już 29 czerwca, po długiej przerwie od startów. Irlandczyk na UFC 303 w Las Vegas zmierzy się z Michaelem Chandlerem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments