Michał Andryszak wada wzroku

Dramat Michała Andryszaka! Komisja uniemożliwiła Polakowi start w turnieju o milion dolarów!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 kwietnia 2023

Przykre informacje napływają do nas z USA. Niestety Michał Andryszak nie wystartuje w sezonie PFL w kategorii ciężkiej. Polak wypadł z gali w ostatniej chwili. Zawodnik ANKOS MMA nie został dopuszczony do startu przez Komisję Sportową Stanu Nevada. Co było powodem?

Okazuje się, że Michał Andryszak nie weźmie udziału w gali PFL w Las Vegas przez wzgląd na wadę wzroku. Komisja w Nevadzie uchodzi za jedną z najbardziej restrykcyjnych pod tym względem i Polak nie przeszedł badań okulistycznych w USA.

Zawodnik ANKOS MMA nie będzie mógł rozpocząć sezonu „grupowego” i zarazem wypadnie z rozgrywki o milion dolarów. Rozgoryczony Andryszak napisał na instagramie:

„Niestety Komisja Stanu Nevada nie dopuściła mnie do pojedynku. Jest to jedna z najbardziej restrykcyjnych komisji w USA. Wada wzroku którą posiadam okazała się wykluczająca. Lekarz nie wyraził zgody na mój udział w walce na terenie tego stanu. Po przebyciu 10 tys km moje uczestnictwo w gali ograniczy się do roli widza. Jest mi niezmiernie przykro z tego powodu , niestety nic nie dało się zrobić. Mam nadzieję że odbyte przygotowania , poświęcone pieniądze i czas nie pójdą na marne i w niedługim czasie zakontraktuję jakiś pojedynek.”

Zostaw ocenę
0
0