douglas lima vs aaron jeffery na gali bellatora w san diego

Douglas Lima vs Aaron Jeffery na gali Bellatora w San Diego

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 lipca 2024

Organizacja Bellator zestawiła mocny pojedynek z udziałem byłego mistrza. Douglas Lima zmierzy się z Aaronem Jefferym na gali w San Diego.

Douglas Lima jest byłym mistrzem organizacji Bellator w kategorii półśredniej. „Phenom” po wchłonięciu Bellatora przez organizację PFL narzekał na brak ofert walk i w zasadzie był wolnym zawodnikiem. Lima dogadał się wreszcie z nowymi szefami i 7 września powróci do klatki Bellatora po szesnastomiesięcznej przerwie.

Lima ma na koncie 33 zwycięstwa z czego, aż 26 skończył przed czasem. W ostatnich pięciu latach do rekordu Brazylijczyka dopisywane były jednak wyłącznie zwycięstwa lub przegrane po decyzjach sędziowskich. 36-letni weteran będzie chciał wreszcie wygrać przed czasem na gali w San Diego.

Rywalem Limy będzie Aaron Jeffery, który dwukrotnie przegrywał walki o status pretendenta do pasa kategorii średniej. Kanadyjczyk w ostatnim występie został zdominowany przez Fabiana Edwardsa i walka z Limą będzie dla niego szansą nie tylko na zgarnięcie najcenniejszego skalpu w karierze, lecz również na udowodnienie, że ostatnia przegrana była efektem chwilowej niedyspozycji.

Douglas Lima i Aaron Jeffery zmierzą się 7 września na gali Bellatora w San Diego. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie starcie Usmana Nurmagomedova z Alexandrem Shabliym.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments