Sarah Frota KSW

Doświadczona Brazylijka z przeszłością w UFC dołączy do federacji KSW?!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 lutego 2023

Sarah Frota, doświadczona Brazylijka z przeszłością w UFC może dołączyć do federacji KSW. Zawodniczka przebywa aktualnie w Warszawie, gdzie trenowała już zarówno w Skrze, Uniqu jak i Copacabanie. Zdjęcie z fighterką zamieścił w sieci trener Piotr Jeleniewski, a sama zawodniczka taguje w social mediach federację KSW.

Sarah Frota (10-4), zawodniczka która poprzez start w Dana White’s Contender Series wywalczyła sobie kontrakt z najlepszą ligą MMA na świecie może wkrótce dołączyć do federacji KSW. Doświadczona 35-letnia Brazylijka nie wytrwała w UFC zbyt długo notując dwie przegrane, po niejednogłośnej decyzji sędziów oraz przez techniczny nokaut.

Frota może walczyć zarówno w kategorii słomkowej jak i muszej choć zdarzyło jej się również stoczyć pojedynek w kategorii koguciej. Reprezentantka Brazylii nigdy nie przegrała przez poddanie, sama natomiast poddała pięć rywalek, dokładając do tego trzy wygrane przez nokauty i dwie po decyzjach sędziów.

Ewentualne podpisanie kontraktu z federacją KSW zapewne wyjaśni się w najbliższych dniach, gdyż należy się spodziewać ogłoszeń kolejnych zestawień z gali KSW 79 oraz pierwszych uczestników eventu KSW 80.

Zostaw ocenę
0
0