mateusz kubiszyn znokautował domalika gromda 17 video

Don Diego znokautował Balboę po totalnej wojnie na wyniszczenie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 czerwca 2024

Don Diego i Balboa zmierzyli się w rewanżowym pojedynku na gali GROMDA 17. Stawką drugiej walki Kubiszyna z Domalikiem był pas mistrzowski organizacji GROMDA.

W pierwszej walce Don Diego z Balboą górą był Mateusz Kubiszyn, który wygrał starcie w piątej rundzie pojedynku. Teraz przed rewanżem Don Diego zapowiada, że walka na gali GROMDA 17 skończy się szybciej.

Żądny krwi Bartłomiej Domalik mimo przegranej w pierwszej walce był pewny siebie i zapowiadał, że pośle Don Diego na deski. Kto był górą w walce o mistrzowski pas organizacji GROMDA?

Kubiszyn ruszył bardzo szybko na Balboę. Trafia Don Diego jednak Domalik się odgryza. Balboa fauluje uderzając rywala w tył głowy. Mistrz dyktuje tempo i w ringu mamy szalone wymiany ciosów. Niesamowite tempo mistrzowskiej walki, ciężko było nadążyć za tym co działo się w ringu. Don Diego był bliski przyklęknięcia na kolano jednak niespodziewanie wyprowadził potężną bombę.

Balboa trafia ładnie na otwarcie drugiej odsłony. Kubiszyn odgryza się ciosami na korpus. Balboa obszernie uderzył jednak przestrzelił i Don Diego był bliski dobicia. Domalik jednak sklinczował. Don Diego trafia prawym i lewym sierpowym. Balboa trafia sierpowym. Kubiszyn wytrzymał i uciekł w klincz. Koniec drugiej rundy.

Trafia Kubiszyn jednak Balboa po klinczu odpowiada ładnymi ciosami. Brutalnie jednak kontruje Don Diego. Mamy liczenie po tym jak Don Diego trafił lewym sierpowym i dobił serią ciosów. Wznowienie walki i obaj zawodnicy wymieniają ciosy. Trafia Balboa, trafia także Kubiszyn. Totalna walka na wyniszczenie.

Potężnie trafia Kubiszyn i Balboa jest liczony. Krew leje się z ucha zawodnika. Wznowienie walki, krótka wymiana i ponowne liczenie. Domalik jest w wielkich tarapatach, a Don Diego tylko szuka okazji na dobicie rywala. Kubiszyn w końcu dopada pretendenta i dobija go sprytnymi ciosami. Po walce! Don Diego znokautował Balboę w totalnej wojnie na wyniszczenie. Kapitalna walka czapki z głów dla obu zawodników.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments