don diego typuje różański vs okolie

Don Diego typuje walkę Różański vs Okolie

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 maja 2024

Don Diego wypowiedział się na temat bokserskiej walki Różański vs Okolie. Kubiszyn przeanalizował umiejętności Anglika i wytypował pojedynek.

Zapytany przez redaktora portalu Bokser.org o to czy ponownie jest pewny wygranej klubowego kolegi Don Diego odpowiedział:

– No teraz sytuacja, no może nie, że się komplikuje tylko mniej pewny jestem tego zwycięstwa Łukasza. Myślę, że jeżeli zakończy się ta walka w pierwszych trzech rundach to na pewno na korzyść Łukasza, a jeżeli potrwa dłużej to może mieć Łukasz trudniej. Patriotycznie stawiam na wygraną Łukasza Różańskiego.

Promocja bukmachera Superbet na walkę Różański vs Okolie! Załóż nowe konto i zgarnij 200 PLN za poprawne wytypowanie zwycięzcy – REJESTRACJA.

Don Diego o umiejętnościach Okolie

Jak Mateusz Kubiszyn scharakteryzował Lawrence’a Okolie? Okazuje się, że Don Diego bacznie przyjrzał się poprzednim walkom Anglika.

– Okolie jest zawodnikiem, który lubi utrzymywać dystans. Z drugiej strony nie lubi tego brudnego boksu, a Łukasz to jest właśnie specjalista „brudasek”. Chciałbym wrócić do walki Okolie z Michałem Cieślakiem. Tam na tej walce można by było nauczyć się najwięcej o Okoliem. Na tej walce było widać jego wszystkie mocne i słabe strony. Lawrence nie lubi klinczu, nie lubi półdystansu, on wtedy raczej stara się męczyć przeciwnika przez swoje warunki fizyczne, przez swoje gabaryty. Wiadomo stara się tak z góry zachodzić i męczyć przeciwnikowi nogi. Ma fajne pilnowanie dystansu, te ciosy jego proste bardzo fajnie funkcjonują.

– Aczkolwiek on bije jak ja to mówię tak „patataj”, we wszystkie ciosy wkłada mnóstwo energii, troszkę brakuje mi u niego tego przycelowania, takiego oczka. Po prostu wtedy kiedy trzeba zwolnić, a kiedy trzeba to uderzyć.

Obstaw Różański – Okolie: trafisz i wygrywasz 200 PLN

Legalny polski bukmacher Superbet oferuje doskonały bonus na walkę Polaka, którą obstawisz z kursem 100.00! Promocja dotyczy wyłącznie nowych użytkowników. Za wytypowanie zwycięzcy zgarnąć możesz aż 200 PLN!

Oto krótka instrukcja:

1️⃣  Zarejestruj konto w Superbet z tego linku.
2️⃣ Wpłać pierwszy depozyt minimum 60 PLN.
3️⃣ Postaw tylko 2 PLN na wygraną Różańskiego lub Okoliego.

Jeśli Twój typ będzie poprawny – zgarniesz 200 PLN bonusu! Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.


Kliknij TUTAJ i zgarnij 200 zł + 35 zł od Superbet + 35 zł za pobranie aplikacji


Kupon (w zależności od typowanego zwycięzcy) powinien wyglądać tak:

Kto wygra walkę Różański vs Okolie?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments