GROMDA 17 don diego pewny siebie przed rewanżem video

Don Diego nie wierzy, że Balboa wykonał progres: „Każda jego walka wyglądała podobnie” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 maja 2024

Mateusz Kubiszyn wystąpi w walce wieczoru gali GROMDA 17. Don Diego uważa, że nawet jeśli Balboa dokonał zmian będą one kosmetyczne i nie wpłyną na przebieg walki.

Don Diego i Balboa spotkają się w rewanżowym starciu na gali GROMDA 17. Do drugiej walki Mateusza Kubiszyna z Bartłomiejem Domalikiem dojdzie już jutro, w piątek 31 maja.

Na dzień przed galą Kubiszyn udzielił wywiadu portalowi FanSportu. W trakcie rozmowy Don Diego zaznaczył, że jest lepszym pięściarzem. Przyznał także, że nawet jeśli Domalik wprowadził zmiany to będą one kosmetyczne i nie przełożą się na sytuację w ringu.

– Jasne, że może dołożyć do swojego kanonu jakieś nowe elementy. Tylko kwestia jest taka, że od samego początku – to ja jestem lepszym pięściarzem, bo tu mówimy o walorach pięściarskich. To ja mam lepszą wydolność, to ja jestem bardziej precyzyjny. I to ja bardzo dobrze czytam przeciwnika, zarówno przed walką, jak i w samej walce.

Mateusz Kubiszyn zwrócił uwagę na fakt, że każda walka Domalika wyglądała podobnie.

– U Bartka można powiedzieć, że każda walka wyglądała bardzo podobnie. Nawet, jeśli coś dołoży, to będą to takie kosmetyczne rzeczy, że raczej nie będzie to miało wpływu na obraz naszej walki… Aczkolwiek to są gołe pięści, więc zawsze bierzemy pod uwagę, że mogą być jakieś kryzysu z mojej strony. Ale tego kokosa się nie da rozbić!

Transmisja z gali GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa 2 odbędzie się w piątek 31 maja i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł. GROMDA oferuje także droższe pakiety z wyższą jakością transmisji.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments