Derrick Lewis UFC podpisał kontrakt nowy

Derrick Lewis podpisał nowy, długi kontrakt z UFC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 sierpnia 2023

Derrick Lewis, jeden z najbardziej lubianych zawodników kategorii ciężkiej pozostanie w organizacji UFC. Lewis podpisał nowy, długi kontrakt z najlepszą ligą MMA na świecie. Umowa Derricka z UFC obowiązuje na, aż osiem walk!

Derrick Lewis walczy w organizacji UFC od kwietnia 2014 roku. „The Black Beast” to były pretendent do tytułu mistrza świata kategorii ciężkiej, a zarazem jeden z najbardziej lubianych zawodników najlepszej ligi MMA na świecie.

Lewis ma na koncie aż czternaście wygranych walk przez KO/TKO w octagonie organizacji UFC. Dana White został zapytany o to co sądzi na temat tego, że Lewisowi wygasła umowa. Prezes UFC spojrzał na Huntera Campbella, dyrektora organizacji, a następnie powiedział:

„Słuchaj, kocham Derricka. Personalnie i zawodowo po prostu kocham gościa, także tak. On zostanie w UFC.”

Później dziennikarze MMAJunkie dotarli do informacji mówiących o szczegółach umowy Lewisa z organizacją UFC. Oczywiście nie zdradzono póki co wysokości gaży czołowego ciężkiego jednak potwierdzono, że nowa umowa Lewisa będzie obowiązywała na osiem walk. Śmiało można zatem założyć, że 38-letni zawodnik zapewne zakończy zawodową karierę w organizacji UFC.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments