Denis Labryga Omielańczuk

Denis Labryga reaguje na słowa Daniela Omielańczuka: „Jakbym bym ciulem i gamoniem to by…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 kwietnia 2023

Denis Labryga był gościem w nowym studiu portalu FanSportu. Zawodnik WCA Fight Team został zapytany przez prowadzącego o to kto wypowiedział pewne słowa na jego temat. Labryga między treningami najwyraźniej przegląda branżowe artykuły i natychmiast wiedział o kim mowa.

Denis Labryga został zapytany o pewną wypowiedź na jego temat. Chodziło oczywiście o słowa Daniela Omielańczuka, który powiedział:

Denis Labryga bardzo fajnie się pokazał, jest młody, bardzo pracowity. Na treningach mu powtarzam, że musi trochę zwolnić, bo on za dużo wszystkiego chce.

Pełną wypowiedź Daniela możecie znaleźć tutaj. Daniel Omielańczuk: „Denis Labryga jest pracowity. Na treningach powtarzam mu, że…”

Jak Labryga zareagował na to pytanie i co odpowiedział?

„Zgrzeszyłbym jakbym nie wiedział. Przeglądałem internet, słuchajcie powiedział to Daniel Omielańczuk, pozdrawiam cię Daniel. No słuchajcie jakbym był ciulem i gamoniem to by powiedział pewnie, że jestem ciulem i gamoniem. No Daniel jest szczery, Daniel nie ma nic do ukrycia i tyle.”

Labryga następnie opowiedział o tym jak łączył normalną, zwykłą pracę z treningami MMA i zdradził, że na początku nie rozumiał rad, które dawał mu starszy, zdecydowanie bardziej doświadczony klubowy kolega.

„Fajnie, że mam takich klubowych kolegów, którzy dają mi rady. Daniel ma bardzo duże doświadczenie. Patrząc na to z boku ja na początku go zupełnie nie rozumiałem, ja wyjeżdżając z Głogowa, była normalnie praca dzień w dzień i do tego treningi. Pięć-sześć razy w tygodniu trenowałem, plus praca. Nie było czasu na to żeby się zabawić czy spędzić czas z rodziną. Człowiek był cały czas w tym tempie takim, nawet nie wiedziałem kiedy się regenerować. No ale z wiekiem już trzeba troszeczkę więcej ten regeneracji w tym treningu i on jak zobaczył jak ja trenuję to był po prostu w szoku. No i z tego powodu widział, że mam potencjał, że fajnie się rozwijam no to daje mi rady. Ja te rady jak najbardziej przyjmuję, ale troszeczkę byłem taki zdezorientowany dlaczego on mi to mówi.”

Denis Labryga o Załęckim, Omielańczuku, przyszłości w MMA

Zostaw ocenę
0
0