De Fries z kolejną łatwą obroną? Znamy kursy bukmacherskie na KSW 84!

S
0
Opublikowano: 14 czerwca 2023

Już w przyszłym miesiącu na KSW 84 do kolejnej obrony pasa wagi ciężkiej przystąpi Phil De Fries. Brytyjczyk spotka się z Szymonem Bajorem, które ostatnie walki toczył w FEN oraz PFL. Bukmacherzy przedstawili pierwsze kursy na ten pojedynek.

-> Odbierz BONUSY na KSW 84!

Już 15 lipca Phil De Fries (23-6, 1NC, 6 KO, 13 Sub), mistrz wagi ciężkiej KSW, po raz kolejny stanie do obrony tytułu. Jego rywalem w nadchodzącym pojedynku będzie jeden z najlepszych zawodników wagi ciężkiej w Polsce, Szymon Bajor (24-9, 10 KO, 10 Sub).

Anglik jest na fali jedenastu wygranych z rzędu, niepokonany pozostaje od roku 2017 i jest najdłużej panującym czempionem królewskiej kategorii wagowej w historii organizacji KSW. De Fries pas zdobył pokonując Michała Andryszaka, a w ostatnim boju już w pierwszej rundzie rozprawił się z Toddem Duffeem.

Main event KSW 84 będzie powrotem Szymona Bajora po latach rozbratu z okrągłą klatką federacji. Reprezentant klubu Spartakusa Rzeszów rywalizował w KSW trzy razy w latach 2014-2016 i odniósł dwa zwycięstwa. Ostatnie zwycięstwa fighter odnosił w FEN oraz w ubiegłym roku w PFL.

Kursy bukmacherskie na walkę De Fries vs Bajor

Choć Szymon Bajor ma na swoim koncie aż 24 zawodowe wygrane, to bukmacherzy nie dają mu większych szans. Polak skazywany jest na porażkę z Philem De Friesem, który bez większych problemów powinien sobie poradzić z byłym mistrzem PLMMA.

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 84!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments