ksw 72 kaczmarczyk vs śmiełowski

Dawid Śmiełowski przed KSW 72: „Chcę wygrać za wszelką cenę”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 lipca 2022

Podczas kieleckiej gali KSW do okrągłej klatki powróci niepokonany Dawid Śmiełowski, który wszystkie swoje walki wygrał przed czasem.

Bilety na KSW 72 już w sprzedaży na ebilet.pl.

Dawid Śmiełowski jest zawodnikiem, który stawia na efektowny, ale też dość ryzykowny styl walki. Bywa, że wygrywa w ostatnich minutach pojedynku.

– Zdarzały się starcia, które kończyłem już w pierwszej rundzie – wspomina Dawid. – Generalnie jednak początek pojedynku zazwyczaj mi się jakoś nie układa, a końcówka mnie ratuje. Myślę, że wraz z doświadczeniem będzie się to zmieniać i będę starał się od pierwszych rund być aktywny i nie zostawiać wygranej na ostatnią chwilę.

Dawid stara się w boju nie kalkulować, szczególnie, gdy zwycięstwo nieco się oddala.

– Każdy chce wygrywać od początku. Ja się jednak może nieco dłużej rozkręcam, bo lubię obserwować co rywal robi, na co mogę sobie z nim pozwolić. Bywa, że przez to na końcu walki muszę nadgonić, ale jak już mam świadomość, że dwie rundy mi uciekły, to nie mam nic do stracenia. Albo ja, albo on. Nie ma w moje głowie takiej kalkulacji, że przegram na punkty, ale nie dam się znokautować. Ja chcę wygrać za wszelką cenę.

Pełny wywiad jest dostępny pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/4038

Zostaw ocenę
0
0