David Zawada pfl

David Zawada, weteran KSW i UFC w debiucie w PFL zmierzy się z mocnym rywalem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 marca 2023

David Zawada weteran organizacji KSW i UFC już 14 kwietnia zadebiutuje w organizacji PFL. „Sagat” w premierowej walce zmierzy się z mocnym rywalem, który do niedawna mógł się pochwalić serię 11 kolejnych zwycięstw!

David Zawada (18-7) po startach na galach KSW i UFC związał się z kolejną wielką organizacją. Posiadający polskie korzenie „Sagat” już 14 kwietnia zadebiutuje w organizacji PFL. Na początek przyjdzie mu się zmierzyć z młodszym rywalem, dla którego będzie to piąta walka w PFL.

Carlos Leal (17-4) to 28-letni zawodnik, który był niepokonany od 2015 roku. Świetną serię jedenastu kolejnych zwycięstw „Liona” zastopował dopiero Sadibou Sy w półfinale play-offów PFL w 2022 roku. Zawodnik z Kurytyby to wszechstronny fighter, który potrafi zarówno znokautować rywali jak i odnosić wygrane po decyzjach sędziowskich, a w rekordzie ma nawet wygrane po poddaniach.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że Leal nigdy nie został znokautowany natomiast Zawada specjalizuje się właśnie w posyłaniu rywali na deski i ma na koncie aż 12 wygranych przez KO/TKO. Starcie zakontraktowano w limicie kategorii półśredniej.

Zostaw ocenę
0
0