Daren Till vs. Dricus Du Plessis na grudniowej gali UFC 282

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 września 2022

Matchmakerzy organizacji UFC pracowali ostatnio nad niezwykle interesującym zestawieniem w kategorii średniej. Na grudniowej gali UFC 282 zmierzą się Anglik Darren Till oraz Afrykaner Dricus du Plessis.

Till miał walczyć w wakacje na gali w Londynie jednak doznał urazu kolana, który zmusił go do wycofania się ze starcia z Jackiem Hermanssonem. Darren niedawno został aresztowany w Sztokholmie po tym jak prowadził pojazd będąc pod wpływem alkoholu jednak Till nie powinien trafić za kratki za to wykroczenie, więc nie dziwi fakt, że matchmakerzy UFC zaczęli myśleć nad kolejną walką z udziałem niesfornego Brytyjczyka.

W przeciwieństwie do Anglika, 28-letni „Stillknocks” znajduje się na fali wznoszącej. Były mistrz KSW i EFC wygrał pięć kolejnych pojedynków, z czego trzy zwycięstwa zanotował w octagonie najlepszej ligi MMA na świecie.

Ewentualna wygrana w starciu z Tillem zapewne wpłynęłaby mocno na pozycję zawodnika z Pretorii w rankingu kategorii średniej, nawet jeśli nie przełożyłaby się ona na znaczący awans to spokojnie pozwoliłaby na wyzwanie do walki jednego z zawodników top 10 kategorii średniej.

Zostaw ocenę
0
0