daniel tarchila odmówił walki z jembievem ksw 88

Daniel Tarchila odmówił walki z Ramzanem Jembievem na XTB KSW 88! Obóz Mołdawianina reaguje na brak profesjonalizmu Francuza!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 listopada 2023

Daniel Tarchila odmówił walki z Ramzanem Jembievem na gali XTB KSW 88 w Radomiu. Francuz zdecydowanie przekroczył zakontraktowany limit wagowy w trakcie ważenia. Obóz Mołdawianina wytyka Jembievowi brak profesjonalizmu.

Podczas dzisiejszego ważenia przed galą XTB KSW 88 w Radomiu rozegrał się mały dramat. Daniel Tarchila pewnie wypełnił limit kategorii piórkowej. Młody Mołdawianin ważył 66,1 kilograma. Ramzan Jembiev zamiast zakręcić się koło limitu 66 kilogramów ważył, aż 70,5 kilograma. Francuz zatem ledwie zmieścił się w limicie dopuszczalnym dla zawodników dywizji lekkiej!

Zgodnie z obowiązującym regulaminem Daniel Tarchila miał prawo nie wyrazić zgody na walkę z Jembievem i postanowił z niej skorzystać. Obóz Mołdawianina wytknął Francuzowi brak profesjonalizmu i odmówił walki na jutrzejszej gali KSW.

Aktualnie federacja KSW poszukuje odpowiedniego rozwiązania. O rozwoju wydarzeń będziemy was informować na bieżąco. Na ten moment sprawa nie wygląda jednak kolorowo. Niewykluczone, że uda się znaleźć jakieś zastępstwo tak, aby Tarchila mógł jutro wejść do okrągłej klatki KSW.

Ostatecznie młody Mołdawianin może zostać przerzucony na jedną z kolejnych gal najlepszej europejskiej ligi MMA, na przykład na galę KSW 89 w Gliwicach, lub całe zestawienie może zostać przeniesione na późniejszy termin.

Tak Ramzan Jembiev wyglądał po ważeniu

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments