NEWSY

Daniel Skibiński poprowadzi 24 edycję zajęć „Projekt Wojownik”

Pinterest LinkedIn Tumblr

Multimedalista mistrzostw świata i Europy w grapplingu, mistrz polskiej federacji Babilon MMA w wadze półśredniej Daniel Skibiński poprowadzi 24 edycję zajęć edukacyjno-sportowych „Projekt Wojownik” dla weteranów, rodzin poległych i żołnierzy Wojska Polskiego. Gospodarzem lipcowego spotkania będzie 7 Brygada Obrony Wybrzeża w Słupsku.

Po przerwie spowodowanej ograniczeniami związanymi z COVID-19 weterani wracają na matę by trenować sporty walki pod okiem jednego z najlepszych polskich zawodników. Skibiński jest wychowankiem legendarnego klubu Ankos MMA Poznań. Jego zasadniczym stylem walki są zapasy i grappling, ale doskonale radzi sobie także w stójce, w technika kickbokserskich i bokserskich.

Daniel Skibiński jest mistrzem Europy w grapplingu NO-GI, wicemistrzem świata, mistrzem Wielkiej Brytanii a także zwycięzcą programu reality-show „MMaster”. W 2018 roku wywalczył mistrzostwo jednej z największych polskich federacji mieszanych sztuk walki Babilon MMA i według portalu Ranking MMARocks, zajmuje drugie miejsce w polskim rankingu wagi półśredniej.

Zajęcia odbędą się zgodnie z ostatnimi zaleceniami resortu zdrowia oraz z ograniczeniami wprowadzonymi w jednostce wojskowej w związku z koronawirusem.

Comments are closed.