Omielańczuk myMMA wywiad

Daniel Omielańczuk o przyszłości w MMA: „No cóż nie jestem najmłodszy. Serce chce, ciało mówi stop.” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 marca 2023

Daniel Omielańczuk udzielił naszemu portalowi wywiadu po gali KSW 79. Od tego wydarzenia minęło już trochę czasu i nasz reporter Jaru skorzystał z tego, że zapracowany tata Daniel miał chwilę czas na to by odpowiedzieć na kilka pytań. Głównym tematem rozmowy była oczywiście przyszłość zawodnika w MMA.

Ponad miesiąc temu na gali KSW 79 w Libercu Daniel Omielańczuk przegrał przez TKO z Michałem Kitą. Teraz Daniel powoli wraca do pełni sił i na chłodno może zacząć podejmować kolejne decyzje dotyczące przyszłości w MMA.

Odpowiadając na jedno z pytań zadanych przez Jara, Daniel powiedział:

„No cóż nie jestem najmłodszy. Serce chce, ciało mówi stop. Zobaczymy co to będzie.”

Dopytany o to jak zareagował na słowa swoich trenerów, którzy powiedzieli, że ich podopieczny powinien zakończyć karierę Daniel stwierdził:

„Oni mają rację ja jestem świadomy tego, że oni mają rację. Ja wiem, że tak też to powinno być tylko wiesz jak to jest, jak robisz więcej niż pół życia coś to potem jest ciężko z tym zerwać. Dlatego ja się nie dziwię narkomanom czy alkoholikom, że mówią, że nie będą dalej ćpać czy pić, a później do tego wracają. Tak jest ze sportem zawodowym. Zobacz ilu tak naprawdę sportowców zawodowych potrafiło odejść w takim czasie, że są wiesz w szczycie formy. Także mówię zobaczymy jak to będzie na ten moment skupiam się na zdrowiu, chcę się wyleczyć w stu procentach. Nie określam się czy będę jeszcze walczył czy nie. Nie chcę składać stu procentowych deklaracji w momencie, gdy ja sam tego nie wiem. Pożyjemy, zobaczymy.”

Daniel Omielańczuk o przyszłości w MMA

Zostaw ocenę
0
0