Daniel Omielańczuk był przekonany o wygranej Khalidova. „Żadnej ustawki. Ludzie mieli dziwne wyobrażenie na temat Pudziana…”

S
0
Opublikowano: 02 stycznia 2023

Daniel Omielańczuk zabrał głos po walce legend, do której doszło na gali KSW 77. Przyznał, że był pewny co do łatwego zwycięstwa Mameda Khalidova.

17 grudnia odbyła się emocjonująca gala KSW 77. W main evencie wydarzenia doszło do hitowego pojedynku pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim i Mamedem Khalidovem. Federacja ogłosiła, że to największe i najdroższe starcie w historii polskiego MMA.

Kibice po takich zapowiedziach spodziewali się znacznie więcej i gdy Mamed bez problemu już w pierwszej odsłonie rozprawił się z byłym strongmanem, krytyczne opinie niezadowolonych fanów zalały social media. Wielu Internautów oskarża fighterów o ustawienie walki.

Daniel Omielańczuk o walce legend KSW

Głos zabrał również Daniel Omielańczuk, który w rozmowie z Filipem Lewandowskim został zapytany o komentarz. Zawodnik KSW nie ukrywa, że od początku był przekonany, że Mamed poradzi sobie z Pudzianowskim.

Przyznał również, że nie ma tutaj mowy o ustawce. Jak zauważył, po nokaucie na Michale Materli fani byli przekonani, że również i tym razem „Pudzilla” rozbije znacznie lżejszego rywala. Khalidov udowodnił jednak, że warunki fizyczne nie mają takiego znaczenia przy lepszej technice i większym doświadczeniu.

– Nie ma szans, żadnej ustawki. To jest pieprzenie ludzi. Wydaje mi się, że ludzie mieli dziwne wyobrażenie na temat Pudziana, że jest super silny, bo udało mu się znokautować Materlę. Ja byłem przekonany, że Mamed bez problemu sobie poradzi z Mariuszem.

Duża tu była zasługa Arbiego. Pracował z nim dużo lat, potrafił znaleźć sposób na Mariusza, na jego podejście do treningu, a tutaj przygotowywał się praktycznie sam, więc wiadomo.

Wszystkie gale federacji zobaczyć możecie w aplikacji Viaplay. Serwis oferuje bowiem dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów. Miesięczny koszt abonamentu to 34 zł, a oprócz gal KSW oglądać też można inne sporty drużynowe oraz motorowe.

Zostaw ocenę
0
0