Daniel Cormier Jones nie zasłużył na tytuł zawodnika roku

Daniel Cormier uważa, że Jon Jones nie zasłużył na nagrodę Zawodnika Roku przyznawaną przez ESPN

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 29 czerwca 2023

Daniel Cormier, były podwójny mistrz organizacji UFC odniósł się do nominacji w kategorii najlepszy zawodnik roku. DC uważa, że Jon Jones nie zasłużył na nagrodę przyznawaną przez ESPN i szybko wyjaśnił powód swojego nastawienia do sprawy.

Daniel Cormier przyjrzał się liście zawodników nominowanych przez ESPN w kategorii najlepszy zawodnik UFC. Warto zaznaczyć, że amerykańscy dziennikarze nie rozdzielają tej kategorii na oddzielne dla mężczyzn i kobiet.

DC uważa, że Jon Jones nie zasłużył na zdobycie tej nagrody:

„Nie sądzę by jedna walka stoczona w roku mogła dać komuś nagrodę tego typu. Nie chcę tutaj absolutnie nic odbierać Cirylowi Gane bo nie chodzi tu o jego poziom. Myślę, że musimy spojrzeć na historie innych zawodników. Islam Makhachev pokonał Charlesa Oliveirę i Alexandra Volkanovskiego. Amanda Nunes straciła pas mistrzowski i go odzyskała. Leon Edwards wygrał dwukrotnie z Kamaru Usmanem. Ogółem uważam, że Jones powinien wygrać jeszcze jedną walkę by w ogóle znaleźć się w gronie nominowanych tymczasem jak teraz spojrzysz na samą listę to ciężko nie odnieść wrażenia, że on jest najbardziej rozpoznawalnym, największym nazwiskiem na tej liście i boję się, że może wygrać tę nagrodę tylko dzięki temu.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
***** ***
3 miesięcy temu

Oczywiście że nie, za bicie żony, i za walkę 1 w ciągu 3 lat