cormier o masvidalu

Daniel Cormier o walce Masvidal vs. Burns: „On musi to wygrać!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 stycznia 2023

Daniel Cormier na łamach swojego kanału na platformie youtube skomentował zestawienie Jorge Masvidal vs. Gilbert Burns. Popularny DC ma jasna opinię na temat tego pojedynku i podkreśla, że jeden z uczestników tego starcia nie może go przegrać. Co ciekawe natomiast Cormier wybiegł również w przyszłość i zasugerował walkę do której może dojść jeśli wszystko potoczy się odpowiednio.

Daniel Cormier uważa, że trajektoria kariery Jorge Masvidala zostanie wyznaczona po gali UFC 287. „Gamebred” powróci do octagonu po przerwie i zmierzy się z Gilbertem Burnsem. DC uważa, że po dwóch przegranych z Kamaru Usmanem i porażce z Colbym Covingtonem – Jorge Masvidal musi odnieść zwycięstwo na UFC 287, w przeciwnym wypadku będzie to bowiem oznaczało wypadnięcie z rozgrywki o najwyższe cele.

Więcej detali na temat rozpiski hitowej gali UFC 287 znajdziecie tutaj. Sztos! Dana White ogłasza nazwisko rywala Alexa Pereiry na UFC 287 i zdradza doskonały co-main event gali!

Wypowiedź Cormiera na temat pojedynku Masvidal vs. Burns:

„Zapewne Masvidalowi było ciężko przyjąć pojedynek z Gilbertem Burnsem, ale z drugiej strony jest to walka, która najszybciej może mu zapewnić to na czym mu zależy. Ponieważ jeśli jesteś Jorge Masvidalem, jeśli masz takie nazwisko, jesteś gwiazdą i pokonasz zawodnika z czołówki jak Gilbert Burns to automatycznie wracasz do rozgrywki o mistrzowski pas. Problem w tym, że przy okazji Jorge stawia się pod ścianą bo po prostu musi wygrać walkę. Ma trzy porażki z rzędu i jeśli przegra z Burnsem to będzie miał przegrane z trzema zawodnikami z top 5 i temat wielkich walk upadnie. Natomiast zobaczcie jak to wszystko się układa jak chodzi o czas i ogólną rozgrywkę w kategorii półśredniej. Wyobraźcie sobie, że Leon Edwards obroni pas w pojedynku z Kamaru Usmanem, a Jorge Masvidal pokona Gilberta Burnsa. Belal Muhammad może nie polubić tego co powiem, ale słuchajcie każdy będzie chciał zobaczyć pojedynek Edwardsa z Masvidalem, ci goście mają historię, to wszystko było budowane przez lata, więc nic tylko to wykorzystać. Fani uwielbiają takie sytuacje.”

Zostaw ocenę
0
0