Cormier krytycznie o szansach Millera na Hall of Fame

Daniel Cormier krytycznie na temat szans Jima Millera na wejście do Hall of Fame UFC!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 czerwca 2023

Daniel Cormier w jednym z ostatnich podcastów poruszył temat Jima Millera. Weteran w śweitnym stylu wygrał swoją ostatnią walkę. Popularny DC ma jednak krytyczne zdanie na temat szans Millera na wejście do Hall of Fame organizacji UFC.

Daniel Cormier podzielił się swoją opinią na temat tego jak prezentują się szanse Jima Millera na wejście do Galerii Sław organizacji UFC. DC jako były podwójny mistrz, który został już „wciągnięty” do Hall of Fame najlepszej ligi MMA na świecie ma mocne zdanie na temat tego typu spraw.

W weekend na gali UFC w Las Vegas Jim Miller znokautował swojego rywala w 23. sekundzie pierwszej rundy. Dedykowany artykuł na ten temat wraz z video znajdziecie tutaj. Jim Miller nokautuje w 23. sekundzie walki!

Co dokładnie powiedział Cormier?:

„Jest mi trochę z tym źle, gdyż mówię to z innej perspektywy. Nie wiem moim zdaniem to nie powinno być tak, że sama ilość walk oraz czas spędzony w organizacji UFC gwarantuje ci wejście do Galerii Sław. Wiem, że on ma więcej wygranych niż ktokolwiek inny, kocham Jima Millera, ale spójrzmy na przykład na ligę NFL, tam jest zawodnik który w tym roku świętuje jubileusz 20-lecia gry w NFL. Czy to oznacza, że trafi do Hall of Fame? Absolutnie nie, po prostu za tym muszą iść konkretne osiągnięcia.”

Gdzie oglądać i obstawiać UFC 289?

Galę UFC 289: Nunes vs. Aldana w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 11 czerwca o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 4:00 w niedzielę 11 czerwca.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments