Dana White zdradził main eventy trzech gale UFC. Fenomenalne zestawienia!

S
1
Opublikowano: 16 czerwca 2023

Największa organizacja MMA na świecie odkryła kolejne karty! UFC w swoich mediach społecznościowych zapowiedziało szereg main eventów, które rozpalą emocję fanów.

-> OGLĄDAJ GALE UFC NA ŻYWO!

Gale, o których mowa odbędą się dokładnie 5 sierpnia w Nashville, 26 dnia tego miesiąca w Singapurze i 2 września we Francji. Pierwszą z nich zamknie emocjonujące starcie w kategorii koguciej. Czwarty w rankingu Cory Sandhagen, który jest na fali dwóch kolejnych wygranych. Tym razem zadanie będzie miał jednak niezwykle trudne. Jego rywalem będzie bowiem niepokonany w MMA Umar Nurmagomedov!

Na gali, która odbędzie się 26 sierpnia dojdzie z kolei do krwawej potyczki w wadze piórkowej. Były mistrz Max Holloway po całkowitej dominacji nad Arnoldem Allenem tym razem zmierzy się z prawdziwą legendą dywizji. „Blessed” w Singapurze skrzyżuje ręce z „The Korean Zombie”! Chan Sun Jung jest już na końcówce swojej kariery i niewykluczone, że po werdykcie pozostawi rękawice w oktagonie. Tego wieczoru też do akcji wróci Łukasz Brzeski, który spotka się z niepokonanym do niedawna Waldo Cortesem-Acostą.

Dnia 2 września z kolei największa federacja MMA na świecie powróci do stolicy Francji. Galę w Paryżu raz jeszcze zamknie Ciryl Gane. Popularnemu „Bon Gamin” nie udało się sięgnąć po wakujący pas mistrzowski wagi ciężkiej i szybko przegrał z Jonem Jonesem.

Walka przed własną publicznością wzbudza jednak zupełnie inne emocje, a Gane już w ubiegłym roku poczuł tę atmosferę. Drugiego września nie powinno być inaczej, a kibice będą głośno wspierać Francuza, który zmierzy się z Sergheiem Spivakiem. Mołdawianin znajduje się na fali wznoszącej, a w ostatnich 3. walkach zwyciężał przed czasem.

Wszystkie gale UFC w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalne BONUSY w postaci darmowych 20 zł, kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Ponadto trzy pierwsze zakłady (za 100, 200 oraz 300 zł) obstawicie BEZ RYZYKA!

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
1 rok temu

Niedawno były plotki o gali w Polsce. Czyżby byli w……. trakcie planowania? 😉