dana white mateusz gamrot jest daleko od pasa ufc

Dana White zdradził, jak daleko Mateusz Gamrot jest od walki o pas UFC

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 27 września 2023

Dana White, dyrektor zarządzający organizacją UFC po ostatnim odcinku programu Contender Series wyszedł do dziennikarzy by odpowiedzieć na kilka pytań. W pewnym momencie padło pytanie o Mateusza Gamrota i o szansę Polaka na walkę o mistrzowski pas.

Dana White zwykle szczerze odpowiada na pytania dziennikarzy dotyczące tego jak wiele brakuje zawodnikom do starć mistrzowskich. Czasem w przypadku jednego zawodnika szef UFC powie, że jest gotowy, w przypadku innego powie że potrzebuje jeszcze jednej dużej wygranej.

Niestety zapytany o Mateusza Gamrota dyrektor najlepszej ligi MMA na świecie nie udzielił odpowiedzi, która ucieszyłaby fanów talentu Polaka. Przypominamy, że w miniony weekend „Gamer” pokonał Rafaela Fizieva.

Co na temat szans Gamrota na walkę o pas kategorii lekkiej sądzi Dana White? Amerykanin zdradził jak daleko od walki o tytuł jest Polak.

„Ostatnio dyskutowaliśmy z matchmakerami czy nie warto byłoby rozszerzyć rankingu z 15 do 20 miejsc, spójrzcie tylko na przykład na kategorię półśrednią, tam wszyscy najlepsi mają zabookowane walki. Jak chodzi o Gamrota, cóż tutaj będzie chodziło o timing. Kto walczy, a kto nie ma zakontraktowanego starcia, co się sprawdzi, a co nie. Pytacie jak daleko jest od walki o pas mistrzowski? Kilka walk, naprawdę musi wygrać kilka dużych walk, żeby dostać pojedynek o tytuł.”

UFC Vegas 80 można oglądać online za darmo na eFortuna.pl. Wystarczy zarejestrować konto i obstawić dowolny kupon. Na dobry początek czeka na was bonus oraz promocja umożliwiająca grę bez ryzyka. Oglądaj wszystkie gale UFC za darmo tutaj!

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
M3
9 miesięcy temu

Jak udusi Poriera to dostanie walkę o pas