dana white zatrudnił joe reevesa jako matchmakera

Dana White zatrudnił Joe Reeves’a zwycięzcę konkursu dla fanów! UFC ma nowego matchmakera!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 października 2023

UFC zorganizowało konkurs dla fanów, którego zwycięzcą mógł pełnić rolę matchmakera organizacji przez jeden dzień. Dana White dyrektor zarządzający UFC był tak zadowolony z postawy i pracy Joe Reeves’a, że postanowił go zatrudnić!

Najpierw na oficjalnym profilu organizacji UFC pojawił się materiał video, w którym Dana White przedstawił Joe Reeves’a i opowiedział o tym, że zwycięzca konkursu „Matchmaker UFC na 1 dzień” spędził dzień w UFC Performance Institute gdzie miał okazję poznać wielu zawodników.

W trakcie nagrania Dana White zapowiedział, że zabierze Reeves’a na walki w Contender Series i że spędzą wspólnie więcej czasu.

Po gali Contender Series Dana w rozmowie z reporterami zdradził, że zatrudnił Joe Reeves’a jako nowego matchmakera organizacji UFC! Oto co szef najlepszej ligi MMA na świecie przekazał reporterom:

„Wiecie jak dobry Joe jest? Właśnie go zatrudniłem. Ten dzieciak jest ku*wa niesamowity! Załatwiałem dziś sprawy kontraktowe, wróciłem więc do biura i spytałem Joe słuchaj mam jeszcze jedną walkę do zrobienia chcesz pracować dla UFC? Joe był mega podekscytowany on jest prawdziwym lunatykiem jak chodzi o UFC. Dogadując walkę poszedł łeb w łeb z naszymi matchmakerami Seanem i Mickiem, Reeves po prostu zna wszystkich zawodników UFC! Co najlepsze chodził o Performance Institute i spotkał się z Codym Garbrandtem i Garbrandt powiedział mu: 'Słuchaj Joe jeśli jesteś matchmakerem na jeden dzień to załatw mi walkę, chcę się bić w grudniu.’ Zatem Joe Reeves wrócił do biura, zaczął nam przedstawiać potencjalne walki i tak, ku*wa zestawił swój pierwszy pojedynek! Wiecie czym się zajmuje żona Joe w Detroit? Zgadujcie? Ona pracuje w kasynie! To jest niczym przeznaczenie, myślę że na pewno znajdzie pracę w Las Vegas!”

Trzeba przyznać, że jest to bardzo fajna historia, która pokazuje, że najzagorzalsi fani MMA mogą otrzymać wymarzoną pracę dzięki pasji i determinacji!

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments