Wpływy UFC Miami

Dana White zachwycony galą w Miami: „Panie i panowie, w mieście jest nowy szeryf!”. Gilbert Burns dodaje: „To nowy dom UFC!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 kwietnia 2023

Dana White jest zachwycony wpływami z gali UFC 287 w Miami. Okazuje się, że pod względem wpływów z bramki wydarzenie przebiło nawet eventy w legendarnej hali Madison Square Garden w Nowym Jorku. Nie ma się zatem co dziwić, że prezes już planuje powrót na Florydę.

Swoje dołożył także Gilbert Burns. Brazylijczyk który tydzień temu pokonał Jorge Masvidala, czyli bohatera lokalnej publiczności powiedział:

„Myślę, że to będzie nowy dom UFC. To jest nowy dom UFC! Od teraz jeśli będzie tu organizowane wydarzenie to za każdym razem będę chciał być na karcie walk. Miami i Rio, od tej pory chcę walczyć tylko w tych dwóch miastach. Atmosfera była niesamowita było wielu latynosów, Brazylijczyków, doping był niesamowity.”

Dana White ujawnił wpływy z bramki oraz ilość fanów, którzy kupili bilety. Frekwencja była wyśmienita gdyż wyniosła 19032, zatem Kaseya Center zostało wyprzedane! Wpływy z bramki wyniosły niemal 12 milionów dolarów i jest to szósty wynik w historii organizacji UFC.

„Nieprawdopodobne, przebiliśmy ostatni wynik UFC 281 w Madison Square Garden! Miami w tej chwili przypomina mi Los Angeles sprzed około 10 lat. To miasto żyje, restauracje są otwarte do 1 w nocy, wszędzie jest pełno ludzi, jest niesamowity klimat. Myślę, że nie muszę nawet nikomu w biurze mówić, żebyśmy tu wrócili, wiem już że każdy będzie chciał tu zorganizować kolejne gale. Kiedy rozpoczynaliśmy konferencje przed galą powiedziałem: 'Panie i Panowie w mieście jest nowy szeryf!’ wtedy jednak myślałem, że wyniki będą bardzo dobre, ale nie aż tak dobre. Podjęliśmy świetną decyzję wracając tutaj po wielu latach i już musimy zacząć myśleć o kolejnej gali w Miami.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments