dana white ufc

Dana White wyszedł z hali w trakcie walki Sandhagen vs. Font

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 sierpnia 2023

Dana White wyszedł z hali Bridgestone Arena w Nashville w trakcie walki Sandhagen vs. Font. Według informacji zagranicznych portali oraz fanów prezes UFC opuścił halę w trakcie czwartej rundy main eventu. White najwyraźniej nie był zadowolony z poziomu starcia.

W przeszłości prezes organizacji UFC wielokrotnie krytykował zawodników po tym jak dawali nudne, usypiające pojedynki skupiając się wyłącznie na najprostszej drodze do osiągnięcia zwycięstwa. Teraz wydało się, że Dana White opuścił halę Bridgestone Arena w trakcie main eventu.

Dana White wyszedł z hali w trakcie czwartej rundy walki Cory Sandhagen vs. Rob Font. Pojedynek ten był jednostronny jednak zabrakło w nim efektownych akcji. Ze względu na niską atrakcyjność tego starcia fani z niezadowoleniem buczeli na zawodników.

Sandhagen liczył na to, że ewentualna wygrana zapewni mu przepustkę do walki o pas mistrzowski jednak wątpimy, że to się stanie przez wzgląd na fakt w jakim stylu osiągnął zwycięstwo w main evencie gali UFC w Nashville. Prezes UFC na pewno nie oczekiwał, że po powrocie z wakacji we Włoszech przyjdzie mu oglądać tak nudny i jednostronny main event.

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments