dana white pochwalił alexa pereirę przed ufc 303

Dana White wychwala Alexa Pereirę przed UFC 303

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 czerwca 2024

Szef najlepszej ligi MMA na świecie mocno pochwalił Alexa Pereirę przed galą UFC 303.

Alex Pereira bardzo szybko zyskał wielkie grono fanów na całym świecie. Doskonały kickbokser dołączył do UFC w 2021 roku i w ciągu kilku lat stał się jedną z największych gwiazd organizacji.

Pereira był mistrzem kategorii średniej, a teraz jest mistrzem kategorii półciężkiej. Brazylijczyk nie boi się wyzwań i imponuje tym, że zwykle toczy trzy walki rocznie. „Poatan” zgodził się na uratowanie gali UFC 303 po tym jak kontuzji nabawił się Conor McGregor.

Zachowanie Pereiry nie umknęło szefowi organizacji UFC. Dana White wychwalał Alexa Pereirę na konferencji prasowej po gali w Rijadzie. Szef UFC przyznał, że Pereira przyjął ofertę na rewanż z Jirim Prochazką mimo, że przebywał w Australii.

– Bez wątpienia ten gość łapie każdą możliwość. Zobaczcie, ile razy on już walczył w UFC w krótkim czasie i jak popularny się stał. Skontaktowaliśmy się z nim kiedy przebywał na wakacjach w Australii, wypełniał tam zobowiązania kontraktowe wobec swoich sponsorów. Gdy dokonujesz wyborów, których dokonuje ten facet, gdy walczysz, tak jak on, gdy masz taką postawę jak on… to ma pozytywny wpływ na rozwój kariery i otwiera kolejne możliwości.

Walkę Alex Pereira vs Jiri Prochazka możesz obstawić u legalnego polskiego bukmachera Superbet.

Alex Pereira
VS
Jiri Prochazka
1 1.25
2 3.7

Hazard wyłącznie dla osób powyżej 18 roku życia.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments