UFC

Dana White: „W tej chwili mówiąc o topowych zawodnikach WW nie można pomijać Vicente Luque, ten dzieciak daje efektowne walki”

Pinterest LinkedIn Tumblr

Dana White: „W tej chwili mówiąc o topowych zawodnikach WW nie można pomijać Vicente Luque, ten dzieciak daje efektowne walki”.

Dana White, prezes organizacji UFC wypowiedział się na temat Vicente Luque. White został zapytany o to jak ocenia występ Brazylijczyka.

Oto co White powiedział:

„Nie tylko my o nim teraz rozmawiamy, myślę że wszyscy o nim mówią. Jak pokonał Woodleya to mówiliśmy ok, ale Woodley nie wygrał walki od trzech lat. Teraz nie ma już mowy o zastanawianiu się nad wartością wygranej Luque. Nie tylko pokonał Michaela Chiesę, ale przede wszystkim liczy się to w jaki sposób to zrobił. Jak poszedł do parteru to pomyślałem, chłopie gdzie ty się pakujesz, wracaj do stójki. A on na spokojnie udusił Chiesę. Ten dzieciak daje efektowne walki, ja lubię go oglądać i kibice również go kochają. To zabójca, w tej chwili mówiąc o topowych zawodnikach kategorii półśredniej nie można pomijać Vicente Luque!”

Comments are closed.