dana white przystał na propozycję magomedova

Dana White przystał na propozycję Magomedova. Szef UFC ostrzegł zawodnika

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 października 2023

Dana White przystał na propozycję Magomedova, który oczekuje szybkiego powrotu do octagonu UFC i zasugerował nawet potencjalną lokalizację kolejnej walki. Szef UFC ostrzegł zawodnika i wskazał nad czym musi popracować.

Sharabutdin Magomedov na gali UFC 294 w Abu Dhabi pokonał Bruno Silvę po decyzji sędziów. Shara Bullet zaliczył tym samym wielce wyczekiwany debiut w organizacji UFC. Po gali doszło do rozmowy Dany White’a z nowym nabytkiem najlepszej ligi MMA na świecie.

Dana White na temat Magomedova

Dana White w rozmowie z dziennikarzami wypowiedział się na temat Magomedova. Szef UFC ostrzegł zawodnika:

„To twardy dzieciak, jest niebezpieczny. Jego pierwsza walka w UFC za nim. Nie wiem jak on może być z Dagestanu i zupełnie nie mieć obrony przed obaleniami? Poza tym muszę przyznać, że wyglądał niesamowicie. Nie wiem czy jest przyszłością tego sportu, ale na pewno ma przyszłość w organizacji UFC. Musi popracować nad defensywnymi zapasami. Oczywiście jest świetnym kickbokserem jednak jeśli nie popracuje nad zapasami to szybko przegra walkę.”

Shara Magomedov chce walczyć w Szanghaju

Magomedov na konferencji prasowej przyznał, że w trakcie rozmowy z szefem poprosił o szansę walki na gali UFC w Szanghaju, a Dana White przystał na propozycję zawodnika.

„Rozmawiałem z Daną Whitem, poprosiłem by dał mi szansę walki na gali UFC w Szanghaju. Powiedział mi : 'Ok wciśnijmy pedał gazu’. Mieszkałem w Szanghaju przez długi czas. Mój rekord w Szanghaju to 10-0. Nigdy nie przegrałem tam walki. Mam tam wielu fanów dlatego chciałbym polecieć do Chin i dać dobrą walkę. Dana White powiedział, że będzie nad tym pracował. Zatem za miesiąc widzimy się w Szanghaju.”

9 grudnia organizacja UFC powróci do Chin. Wydarzenie ma odbyć się w wielkiej hali mogącej pomieścić, aż 18 tysięcy kibiców. Walką wieczoru tej gali ma być pojedynek Andre Muniz vs. Park Jun Yong.

Zostaw ocenę
4
4
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments