Dana white podarował sterlingowi lamborghini

Dana White podarował Sterlingowi Lamborghini Huracan!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 czerwca 2023

Aljamain Sterling od dłuższego czasu narzekał na organizację UFC oraz prezesa Danę White’a, którzy mieli rzekomo rzucać mistrzowi kłody pod nogi i zmuszać go do szybkiego powrotu do octagonu w momencie, gdy Sterling ma niezaleczone urazy. Dana White postanowił spełnić życzenie mistrza kategorii koguciej.

W ostatnich dniach informowaliśmy was o tym, że Aljamain Sterling wydał zaskakujące oświadczenie, w którym po raz kolejny narzekał na zachowanie Seana O’Malleya, który zdaniem mistrza próbuje wykorzystać fakt, że Sterling nie jest w pełni sił i nie ma zbyt wiele czasu na odpowiednie przygotowania do sierpniowej obrony pasa. Więcej na ten temat możecie przeczytać w dedykowanym artykule. Aljamain Sterling: „Niezależnie od tego czy wygram czy przegram to będzie…”

Sterling zamieścił na instagramie zdjęcie, które może oznaczać, że Dana White, prezes UFC postanowił zadbać o dobre relacje z Amerykaninem. Z wpisu Funkmastera wynika, że White podarował mu Lamborghini Huracan, którego cena zależnie od wersji może sięgnąć nawet 2,7 miliona złotych.

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments