Dana White o Jake Paul vs Nate Diaz

Dana White na temat walki Jake Paul vs. Nate Diaz: „Mam nadzieję, że…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 kwietnia 2023

Dana White, prezes organizacji UFC po gali w Kansas został zapytany o to co sądzi o niedawno ogłoszonej walce bokserskiej między Jakem Paulem, a Natem Diazem. Szef najlepszej ligi MMA na świecie niechętnie podszedł do dyskusji na ten temat.

Na gali UFC w Kansas Max Holloway pokonał na punkty Arnolda Allena. Prezes najlepszej ligi MMA na świecie – Dana White, tradycyjnie wyszedł do dziennikarzy by odpowiedzieć na ich pytania po gali.

W pewnym momencie padło pytanie o niedawno ogłoszone starcie bokserskie między Jake’m Paulem, a Natem Diazem. White odrobinę wzbraniał się przed wypowiedzią na ten temat jednak w końcu powiedział:

„Nie chcę krytykować walk zestawianych i gal organizowanych przez innych ludzi jak ten dziwak Oscar de la Hoya. Nie chcę wypowiadać się na temat walki Paul vs Diaz. Żaden z nich to mój człowiek, mój kolega. Nie ma sensu, żebym wypowiadał się na temat tego zestawienia. Życzę im wszystkiego najlepszego, mam nadzieję, że zarobią ogromne pieniądze.”

Dopytany o osobę Nate’a Diaza i o to czy istnieją szanse na powrót zawodnika ze Stockton do organizacji UFC jej szef krótko odpowiedział: „Kochamy Nate’a, sam nie wiem. Zobaczymy.”

Wspomniany wcześniej przez White’a De La Hoya zapowiedział, że walka Paul vs. Diaz może sprzedać nawet 3 miliony pay per view. Oscar De La Hoya: „Walka Jake Paul vs. Nate Diaz sprzeda 3 miliony PPV, to super starcie”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments